ŞERİFALİ MAHALLESİ SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Şerifali Sebil temizliği hizmeti. Ümraniye ilçesi Şerifali mahallesi için sebil temizlik hizmetimiz vardır. şerifali’ye adet bazında da su sebili dezenfekte-temizlik için geliyoruz. Şerifali’deki işyerleri ya da evler için sebil servisi vardır.

Su sebillerinin temizlik ve dezenfekte işlemlerini yapıyoruz. Temizlik için detaylı bilgi WEB sitemizde mevcuttur. Kiri pası yok ediyor, kokuları gideriyoruz. Ümraniye, Ataşehir ve civar bölgeler çalışma alanımız içerisindedir.

Su sebili temizliği için;

Lütfen sebilin cinsini belirtiniz. (Ev büro tipi, sanayi tipi sebil gibi)

Herhangi bir arızasının olup olmadığını belirtiniz.

Varsa şikayetiniz (mesela kötü koku var) belirtiniz.

Herhangi bir parça ihtiyacınız olup olmadığını belirtiniz. (Sebil parçaları mevcuttur.)

Adet miktarını belirtiniz.

Şerifali su sebili temizliği

Su sebilinizi yerinizde ya da bize yakın bir yerde ise alıp 1 gün sonra geri teslim ediyoruz. Su sebillerinin zamanla içerisinde kir, tortu birikebilmekte, pas olabilmekte, kötü kokular oluşabilmektedir. Bu durumda hem sağlık için olumsuz bir durum oluşmakta hem de içtiğiniz suyun tadını da bozmaktadır. Sebillerin düzenli aralıklarla temizlenip dezenfekte edilmesi tavsiye edilmektedir. Biz uzun bir süredir bu alanda hizmet vermekteyiz. Kirli sebilleri tertemiz yapıyoruz. kötü kokuları gideriyoruz. Ozonla dezenfekte yapıyoruz. Bizlere ulaşıp sebil temizliği fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Şerifali bölgesi bize yakın bir yerdir. Biz de Ataşehir sınırları içerisindeyiz.  Su sebili dezenfeksiyonu titizlikle yapılmaktadır.

İRTİBAT: 0 545 292 20 98 

Diğer irtibat bilgileri için iletişim bölümümüze bakabilirsiniz.

 

Şerifali sebil dezenfekte
Şerifali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir