PET BARDAK SULAR 

Bardak su satıyoruz. Pet bardak sular;  Misafirlerinize ikramlık bir bardaklık sular.  200 CC ve 300 CC olarak bardak sularımız mevcuttur. Ataşehir ilçesindeyiz.

Özel günlerinizde, organizasyonlarınızda, Büronuzda misafirlerinize pratik ve hijyenik olarak ambalajlı bardak su ikram edebilirsiniz. Bardak sular düğün bayram ve çeşitli organizasyonlarda, ayrıca iş yerlerinde misafirlere su ikram etmek için çok tercih edilen bir ürünümüzdür.  Bu yönde su ihtiyacınız için pratik bir çözümdür.  Lokanta-restaurant, büfe, otel, suit otel,  sosyal tesisler, dinlenme tesisi, spor salonu gibi yerler de müşterileri için bardak suyu tercih etmekteler.

İstanbul Ataşehir ilçesi Kayışdağı bölgesinde bulunmaktayız. Bize mesafe olarak yakın yerlere bir koli de olsa servis yapmaktayız. Biraz daha uzak mesafelere daha fazla adetler için geliyoruz.  Sipariş verdiğinizde lütfen yeri belirterek bizden bilgi alın.  Örneğin; YEDPA ve Ferhatpaşa için 1 koli suya servis yapıyoruz. Ataşehir merkez için minimum 10 koli için yapmaktayız.

Bardak su siparişi için bize 0 216 471 18 28 numaralı sabit telefonumuzdan, 0 545 292 20 98 NO’lu cep telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca belirttiğim cep telefonumuzdan WhatsApp yoluyla da sipariş verebilirsiniz. Mesajla da ulaşabilirsiniz. Arayıp bardak sular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir merkez, Kayışdağı mahallesi, Ferhatpaşa mahallesi, Mevlana mahallesi, İçerenköy civarı bize yakın. Ayrıca Ümraniye ilçesi Şerifali mahallesi, Dudullu, Dudullu organize sanayi bölgeleri de uzak sayılmazlar.

Pet bardak sular

Bardak  suyumuz; 200 CC olarak 1 kolide 60 adet bulunmaktadır. 300 CC olanlarında ise 40 adet bulunmaktadır.  İstanbul’un meşhur sularından kayışdağı suyu satmaktayız. Bardak su fiyatları için lütfen bizden bilgi alınız.  Su firmasıyız. Toptan bardak su siparişi alıyoruz.   Ayrıca diğer küçük pet suların satışını da yapmaktayız.

Bardak su sipariş telefonlar
Bardak su

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir